• C 07.02.2012

  Rüyada Cinsi Münasebet Görmek

  Rüyasında cinsi münasebette bulunduğunu gören, özellikle inzal (boşalma) olur ise, rüya sahibi muradına erer. Bir erkekle cinsi münasebette bulunduğunu görmek, mef’ulün failden hayır görmesine delâlet eder.

  Hanımıyla normal bir şekilde cinsi münasebette bulunduğunu görenin hanımına iyiliği dokunur.
  Hanımıyla arkadan cinsel ilişkide bulunduğunu gören hanımın¬dan bid’at olan bir şey ister ve bu talebinden bir netice elde edemez. Bir görüşe göre, rüya sahibi Hazreti Peygamber’in sünnetinden yüz çevirir. Rüyada Cinsi Münasebet Görmek.

  Nikâhı haram olan bir kişi ile cinsi münasebette bulunduğunu görenin yakın olduğu kadına karşı şefkat ve sevgisi az olur ve belki aralarında bozukluk meydana gelir.

  Nikâhı düşmeyen ve vefat etmiş olan bir kadınla cinsel ilişkiye girdiğini gören gam ve kedere düşer.

  Bir görüşe göre mahâriminden (nikahı haram olan) biriyle cinsel ilişkiye girdiğini görmek, her iki taraf içinde hayra delâlet eder. Başka bir görüşe göre bu rüya, hacca gitmeye delâlet eder.

  Vefat etmiş olan hanımıyla cinsi münasebette bulunduğunu görmekte hayır yoktur. Tanınmayan ve ölmüş bir kadınla cinsi mü-nasebettte bulunduğunu görmek, istediği şeyi elde etmeye delâlet eder.

  Ebu Saîd el-Vâiz (R.A.) demiştir ki: Rüyada cinsi münasebete girmek, istenilen şeye ulaşmaya ve muradına ermeye delâlet eder. Bir erkek ile nikâhlandığını gören, feraha ve gamdan kurtulmaya delâlet eder.

  Kavgalı olduğu bir adamla cinsi münasebette bulunduğunu görmek, aralarında dostluğun oluşmasına, bir görüşe göre, failin mef’ulden hayır ve menfaat görmesine delâlet eder.

  Meçhul bir genç ile cinsi münasebette bulunduğunu görmek, adaletli sözler söylemeye ve adaleti sağlamaya delâlet eder.

  Bakire olan bir kız ile cinsi münasebette bulunduğunu görmek, o sene güzel bir kadınla evlenmeye işarettir.

  Tanıdığı bir adamın hanımıyla cinsi münasebette bulunduğunu görmek, o adamın hanımı tarafından hayır görmeye delâlet eder.

  Meçhul bir ihtiyarla cinsi münasebette bulunduğunu ve ihtiyarın buna itiraz etmeyip karşılık verdiğini görmek, çok iyidir ve son derece de hayırlıdır.

  Vefat etmiş bir erkek ile cinsi münasebette bulunduğunu gören, onun rahmeti ve hayrı için duâ eder. Rüyada Cinsi Münasebet Görmek.

  Vefat etmiş olan annesiyle cinsi münasebette bulunduğunu görenin eceli yaklaşmıştır. Ebeveyninden biriyle cinsi münasebete girdiğini gören, inzal (boşalma) olmaz ise, onlara itaatkâr olur ve hayrı dokunur. İnzal olur ise onlara hayrı dokunmaz.

  Bir kimse rüyasında eşi ile cinsi münasebette bulunsa, ailesi ve akrabaları ondan hayır görür. Hanımı adetli iken cinsel ilişkiye girdiğini görse aralarında ayrılık olur.

  İbni Kesir (R.A) demiştir ki: Cinsi münasebet rüyası, hayra ve sevince delâlet eder. Validesiyle münasebette bulunmak, ( rüya sahibinin doğduğu memlekette vefatına, bir görüşe göre validesine karşı merhametsiz ve kusurlu olacağına delâlet eder.

  Komşunun hanımıyla cinsel ilişkiye girdiğini görmek, hayırlı değildir. Ters taraftan ilişkiye girdiğini görmek, yolsuz bir iş işlemeye, bir görüşe göre, zor bir işe talip olmaya delâlet eder.

  Rüyada tanıdığı bir adamla cinsi münasebette bulunduğunu gören, onun muradına ermesi için yardımda bulunur. Münasebette bulunduğu adam meçhul ise, zafere delâlet eder. Bazı tabirciler demişlerdir ki: Zina rüyası, ihanete delâlet eder. Rüyada Cinsi Münasebet Görmek.

  Posted by harezmi43 @ 15:14

  Tags: , ,

 • Bir Cevap Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  *

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Blogroll

Kategoriler

Reklam